Euphorbia - 10min des plages parking privé
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Euphorbia - 10min des plages parking privé Riviere-Salee appartement ligt binnen 10-minuten rijafstand van Forêt départementale-domaniale de Montravail en beschikt over een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Binnen 6 km van het appartement van 54 m² vindt u Mangofil Martinique.
Dit 1-badkamer appartement bevindt zich ook op 15 minuten rijden weg van het Musée de la Mer.
Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Daarnaast vindt u er badlakens.
Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een kitchenette met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Als u een vroege vlucht hebt vanaf Riviere-Salee, ligt 1-slaapkamer Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement op 5 km van Fort De France.
- Locale bezienswaardigheiden
- Rumstokerij Trois Rivières4605 km
- Forêt départementale-domaniale de Montravail3582 km
- Montravail Forest4258 km
- Gravure Rupestres3467 km
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven16 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement.
Gasten van Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Forêt départementale-domaniale de Montravail, op 10 minuten rijden verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Mangofil Martinique (6 km) en het Musée de la Mer (7 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement over parkeergelegenheid?
Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 54 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement verblijven?
Euphorbia - 10min des plages parking privé appartement biedt plaats aan maximaal 3 gasten.